تبلیغات در اینترنتclose

زمان جاری : چهارشنبه 07 اسفند 1398 - 12:28 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمalisaki1974 آفلاینارسال‌ها : 20
عضویت: 8 /1 /1391
محل زندگی: اهواز
سن: 40

تشکر شده : 13
پاسخ : 2 RE دلایل آموختن زبان انگلیسی
به دانش دست پیدا کنید

به چه چیز علاقمندید؟ علم؟ موسیقی؟ کامپیوتر؟ سلامتی؟ تجارت؟ ورزش؟ یا...؟ رسانه‌های امروزی، نظیر اینترنت، تلویزیون و مطبوعات، به شما این امکان را می‌دهد تا به دانش مربوط به موضوعات دلخواه خود، دسترسی تقریباً نامحدود داشته باشید. جدا از اینها، مگر نه این است که ما در عصر اطلاعات زندگی می‌کنیم؟
اینجا فقط یک مشکل وجود دارد. بیشتر این دانش به زبان انگلیسی است!

در اینجا به برخی از اطلاعاتی که شما می توانید با دانستن انگلیسی به آنها دست یابید، اشاره می کنیم:
اکثر صفحات وب. میلیاردها صفحه اطلاعات در وب وجود دارد. خیلی جالب است که یادگیری تنها یک زبان به شما امکان دسترسی به تقریباً تمام این دانش را در اینترنت می‌دهد.
کتابها، در هر موضوعی، از سراسر جهان. کتابهای نویسندگان انگلیسی و آمریکایی و کتابهای ترجمه شده از دیگر زبانها را بخوانید. اصلاً هرآنچه را که مورد علاقه شماست، می‌توانید درباره آن به زبان انگلیسی بخوانید!
مطبوعات. تنها مجلات و روزنامه‌های انگلیسی زبان می‌تواند در هر قسمت دنیا به فروش برود. شما مجبور نیستید دنبال Time ، Newsweek ، یا International Herald Tribune بگردید!
علم. زبان انگلیسی کلید راهیابی به دنیای علم است. در سال 1997، 95درصد مقالات درScience Citation Index (یک لیست بین‌المللی از نوشته‌های علمی) به زبان انگلیسی بودند. تنها در حدود 50 درصد آنها از کشورهای انگلیسی زبان نظیر ایالات متحده آمریکا یا انگلیس بودند.
گزارشهای خبری. شبکه‌های تلویزیونی بین‌المللی از قبیل CNN و NBC را تماشا کنید. آنها اخبار با بسیار سریعتر و حرفه‌ای تر از شبکه‌های ملی کوچکتر پخش می‌كنند و شما می‌توانید هرجای دنیا آنها را مشاهده کنید.


یکشنبه 20 فروردین 1391 - 17:31
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :