loading...

خانه زبان اهواز

آخرین ارسال های انجمن

جملاتی از سیاستمداران جهان

علی ساکی ( نیسی ) بازدید : 2618 چهارشنبه : : نظرات ()

جملاتی از سیاستمداران جهان


لنین: تاثیر یک رای از یک گلوله بیشتر است


چگوارا: گنجشکی که از مترسک بترسد از گرسنگی خواهد مرد


گاندی: شکست آن نیست که زمین بخوری،آن است که بلند نشوی

today word

علی ساکی ( نیسی ) بازدید : 2129 جمعه : : نظرات ()

جهان باشد دبستان و همه مردم دبستانی چرا باید شود طفلی ز روز امتحان غافل!!؟

بهترین سن یادگیری زبان دوم

علی ساکی ( نیسی ) بازدید : 2732 دوشنبه : : نظرات ()

بهترین سن یادگیری زبان دوم  

خانم دکتر نسرین امیری فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان: در صورتی که شرایط کسب زبان دوم مهیا باشد , کودک می تواند هم زمان با زبان مادری خود زبان های دیگر را فرا گیرد, یعنی از ابتدای تولد تا سن 7تا 8 سالگی بهترین زمان آموزش زبان دوم است .وبعد از این سنین معمولا آموزش زبان دوم نیازمند زمان بیشتری است و همچنین فرد موفقیت کمتری در کسب لهجه اهالی آن زبان کسب خواهد کرد

 

5 قانون صحبت کردن که شما نیاز دارید آنها را بدانید

علی ساکی ( نیسی ) بازدید : 3226 جمعه : : نظرات ()

 

1.گرامر را مطالعه نکنید

این قانون ممکن است برای خیلی از دانش آموزان ESL ناآشنا باشد، اما این یکی از مهمترین قوانین میباشد. اگر شما میخواهید که امتحانات خود را بدهید، پس گرامر را مطالعه کنید. هرچند، اگر میخواهید که در زبان انگلیسی روان شوید بایستی تلاش کنید زبان انگلیسی را بدون مطالعه گرامر یاد بگیرید.

مطالعه گرامر فقط شما را کند کرده و گیج خواهد نمود. شما هنگام ساختن جملات به جای اینکه به طور طبیعی یک جمله را همانند یک بومی بیان کنید، در مورد قوانین گرامری فکر خواهید نمود. به خاطر داشته باشید که فقط یک عده اندکی از صحبت کنندگان به زبان انگلیسی بیشتر از 20% از تمامی قوانین گرامری را میدانند. بسیاری از دانش آموزان ESL بیشتر از افراد بومی دستور زبان میدانند. با توجه به تجربیاتم میتوانم این را به جرأت بگویم. من یک بومی هستم، در ادبیات زبان انگلیسی تخصص گرفته ام و زبان انگلیسی را برای بیش از 10 سال تدریس نموده ام. با وجود این خیلی از دانش آموزانم نسبت به من جزئیات بیشتری را درباره گرامر زبان انگلیسی میدانند. من به آسانی تعریف را در ذهنم جستجو کرده و به کار میبرم، اما من آنرا در مورد آن در ذهن خود فکر نمیکنم..

من اغلب اوقات از دوستان بومی خود بعضی از سؤالات گرامری را میپرسم و فقط عده اندکی از آنها جواب صحیح را میدانند. اگرچه آنها در زبان انگلیسی روان هستند و میتوانند به راحتی بخوانند، صحبت کنند، گوش کنند و ارتباط برقرار کنند.

آیا میخواهید که بتوانید تعریف یک فعل متعدی را به طور رسا بگویید یا میخواهید قادر باشید که به طور روان به انگلیسی صحبت کنید؟2.عبارات را یاد بگیرید و مطالعه کنید

خیلی از دانش آموزان لغات را یاد میگیرند و تلاش میکنند که برای ساختن یک جمله صحیح تعداد زیادی از کلمات را کنار یکدیگر بگذارند. این موضوع مرا شگفت زده میکند که بعضی از دانش آموزانم چقدر کلمات زیادی میدانند اما نمیتوانند یک جمله درست بسازند. دلیل این مسئله اینست که آنها عبارات را مطالعه نکرده اند. هنگامیکه بچه ها یک زبان را یاد میگیرند، آنها کلمات و عبارات را با هم یاد میگیرند. به همین ترتیب شما هم نیاز دارید عبارات را مطالعه کرده و یاد بگیرید.

اگر شما 1000 کلمه بدانید ممکن است حتی نتوانید یک جمله صحیح بگویید. اما اگر شما 1 عبارت بدانید میتوانید صدها جمله درست بسازید. اگر 100 عبارت بدانید از اینکه قادر خواهید بود چقدر جملات صحیح زیادی بیان کنید متعجب خواهید شد. سرانجام، وقتی فقط 1000 عبارت را بدانید شما تقریبا یک صحبت کننده روان به زبان انگلیسی خواهید بود.

بخش صحبت کردن به زبان انگلیسی یک مثال عالی از ساختن چندین جمله با استفاده از یک عبارت میباشد. بنابراین ساعت ها و ساعت ها وقت خود را برای یادگیری کلمات مختلف بسیاری تلف نکنید. در عوض آن ساعت ها را برای مطالعه عبارت ها استفاده کنید و شما به روان شدن در انگلیسی نزدیک تر خواهید شد.

ترجمه نکنید

هنگامی که میخواهید یک جمله انگلیسی بسازید، کلمات را از زبان مادری خودتان ترجمه نکنید. احتمالا ترتیب کلمات به طور کامل متفاوت خواهد بود و شما با انجام این کار هم کند خواهید بود و هم نادرست. در عوض، عبارات و جملات را یاد بگیرید بنابراین مجبور نیستید در مورد کلماتی که میخواهید بگویید فکر کنید. این موضوع بایستی به طور خودکار باشد.

مشکل دیگر ترجمه کردن اینست که شما سعی خواهید نمود قوانین گرامری را که آموخته اید وارد کنید. ترجمه کردن و فکر کردن درباره گرامر به منظور ساختن جملات انگلیسی غلط است و بایستی از آن اجتناب نمود.

3. خواندن و گوش کردن کافی نیست. آنچه را که میشنوید با صحبت کردن تمرین کنید!

خواندن، گوش کردن و صحبت کردن مهمترین جنبه های هر زبانی هستند. این موضوع برای زبان انگلیسی نیز صحیح است. هرچند، صحبت کردن، تنها لازمه روان شدن است. این موضوع برای کودکان و بچه ها عادی است که ابتدا صحبت کردن را یاد میگیرند، روان و مسلط میشوند، سپس شروع به خواندن و پس از آن نوشتن میکنند. بنابراین ترتیب طبیعی این موضوع شنیدن، صحبت کردن، خواندن و سپس نوشتن میباشد.

اولین مشکل
آیا این موضوع عجیب نیست که در مدارس دنیا ابتدا خواندن، سپس شنیدن و سرانجام صحبت کردن تدریس میشود؟ اگرچه این موضوع متفاوت است، دلیل اصلی اینست که وقتی شما یک زبان دومی را یاد میگیرید، نیاز دارید که آنرا بخوانید تا بفهمید و یاد بگیرید. بنابراین با وجود اینکه ترتیب طبیعی، شنیدن، صحبت کردن سپس نوشتن است، برای دانش آموزانی که انگلیسی زبان دوم آنهاست ترتیب آن خواندن، شنیدن، صحبت کردن و سپس نوشتن است.

دومین مشکل
دلیلی که خیلی از افراد میتوانند بخوانند و بشنوند اینست که آنها تمرین میکنند. اما برای اینکه انگلیسی را به طور روان صحبت کنید، نیاز دارید که صحبت کردن را تمرین کنید. در بخش شنیدن متوقف نشوید، و هنگامیکه مطالعه میکنید فقط به گوش دادن بسنده نکنید. چیزهایی را که میشنوید با صدای بلند بخوانید و تمرین کنید. صحبت کردن را آنقدر با صدای بلند تمرین کنید که تا دهان و مغز شما بتوانند این کار را بدون هیچگونه تلاشی انجام دهند. بنابراین با انجام این کار، قادر خواهید بود به طور روان به انگلیسی صحبت کنید.

4. خود را غوطه ور کنید

توانایی صحبت کردن به یک زبان به این ربطی ندارد که چقدر شما باهوش هستید. هرکسی میتواند یاد بگیرد چطور به هر زبانی صحبت کند. این یک واقعیت اثبات شده توسط هرکسی در دنیا است. هر شخصی میتواند حداقل به یک زبان صحبت کند. خواه شما باهوش باشید خواه مقداری کمبود توان مغزی داشته باشید، شما میتوانید به یک زبان صحبت کنید.

این موضوع با احاطه شدن مدام توسط آن زبان بدست آمده است. در کشور خودتان شما زبان خودتان را به طور دائم میشنوید و صحبت میکنید. شما متوجه خواهید شد بسیاری از افرادی که خوب انگلیسی صحبت میکنند آنهایی هستند که در مدارس انگلیسی زبان تحصیل نموده اند. آنها میتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند نه به خاطر اینکه آنها به یک مدرسه انگلیسی زبان رفته اند بلکه به خاطر اینکه آنها محیطی داشته اند که میتوانستند افرادی را که انگلیسی صحبت میکنند به طور دائم در اطراف خود داشته باشند.

افرادی نیز وجود دارند که در خارج تحصیل میکنند ولی خیلی کم زبان را یاد میگیرند. این به خاطر اینست که با وجود اینکه آنها به یک مدرسه انگلیسی زبان میروند ولی دوستانی از کشور خودشان را می یابند و بنابراین انگلیسی را تمرین نمیکنند.

شما مجبور نیستید که به هیچ کجا بروید تا زبان انگلیسی را خوب صحبت کنید. شما فقط نیاز دارید که خودتان را با زبان انگلیسسی احاطه نمایید. شما میتوانید این کار را با ایجاد قوانینی با دوستان خود انجام دهید بدین صورت که فقط به زبان انگلیسی صحبت کنید. همچنین شما میتوانید یک iPod با خود داشته باشید و دائما به جملات انگلیسی گوش فرا دهید. همانطور که میبینید، شما میتوانید با تغییر دادن آنچه در اطراف شماست نتایج دلخواه را بدست آورید. خود را در زبان انگلیسی غوطه ور کنید و شما خیلی سریعتر انگلیسی را خواهید آموخت.

. چیزهای درست را مطالعه کنید

یک عبارت رایج که نادرست میباشد اینست "کار نیکوکردن از پر کردن است". این عبارت بسیار از واقعیت دور میباشد. تمرین کردن همیشه فقط آنچه را که شما تمرین میکنید به وجود می آورد. اگر شما جمله غلطی را تمرین کنید، شما در گفتن آن جمله به طور نادرست استاد خواهید شد. بنابراین این مهم است که شما چیزهایی را مطالعه کنید که به طور مشترک توسط بیشتر افراد به کار برده میشود.

مشکل دیگری که من میببینم اینست که خیلی از دانش آموزان، به مطالعه اخبار میپردازند.ولی زبانی که آنها صحبت میکنند رسمی تر بوده و محتوایی که استفاده میکنند سیاسی تر است و در زندگی عادی استفاده نمیگردد. این مهم است که آنچه را که دارید میگویید بفهمید اما این چیزی است بیشتر از یک درس پیشرفته که بایستی پس از یادگیری اصول اساسی زبان انگلیسی مطالعه شود.

.5

مطالعه انگلیسی با دوستی که بومی نیست هم خوب است و هم بد. شما بایستی از مزایا و معایب صحبت کردن با دوستی که بومی نیست آگاه باشید. تمرین کردن با یک شخص غیر بومی به شما تجربه خواهد داد. همچنین شما میتوانید به یکدیگر انگیزه بدهید و اشتباهات اساسی را متوجه شوید. اما اگر در مورد اینکه چه جمله هایی غلط و چه جمله هایی درست است مطمئن نباشید ممکن است عادت های غلطی را از یکدیگربرداشت کنید. بنابراین از این اوقات تمربن، برای تمرین مطالب درستی که یاد گرفته اید استفاده نمایید نه برای یاد گرفتن چگونگی بیان یک جمله.

به طور خلاصه، چیزهایی را مطالعه کنید که از آنها مطمئن هستید و به طور معمول مورد استفاده قرار میگیرند و صحیح هستند.

 

آموزشگاههای زبان در اهواز

علی ساکی ( نیسی ) بازدید : 9344 یکشنبه : : نظرات ()

خانه زبان اهواز    کمپلو جنب داروخانه شبانه روزی امام صادق بالای بانک پاسارگاد  

  09168888802--- 3775425  علی ساکی

سرکار خانم مرعشی آموزشگاه زبان دخترانه چکاوک   خ نادری فرعی نادری 2  بین ادهم و گندمی 2229647

جناب آقاي آشينه گر            آموزشگاه زبان سپهر نو      كيانپارس - بين خ 1و2 شرقي - پ 163              3389657

دی نوین       پادادشهر 8خ                                       5547481-2     

جناب آقاي           آموزشگاه زبان سپيد     شهرك ملي حفاري - خ فتح - نبش خ فتح  پ1              4449710

سركار خانم حيدري اهوازي       آموزشگاه  زبان شقايق             كوي ملت - فلكه دانيال - بلوار اصلي - پ 3      4460343

جناب آقاي سياحي آموزشگاه زبان ع - ا - مطهره شهرك دانشگاه - خ 1 دانشجو - پ  158       3349435

جناب آقاي آموزشگاه زبان فرزانگان بين آريا شهر و آزادشهر - خ كرمي             5534684

2231379      سركار خانم فتحي  آموزشگاه زبان كيان انديشه  كيانپارس - خ توحيد شرقي - پ 43             3333766

جناب آقاي آموزشگاه زبان گلستان خ طالقاني - بين خ نظري پور و آزادگان - پاساژ برق - طبقه 2 2237247

جناب آقاي آموزشگاه زبان گويش كوي ملت - خ 2 اقبال 4451297

جناب آقاي    آموزشگاه زبان انديشه سازان    امانيه - خ انقلاب - نبش خ منصور مدرس

3331967 سركار خانم خوش دامن   آموزشگاه  دخترانه زبان پرتو    كيانپارس - نبش خ 4 شرقي -   3386993

جناب آقاي       آموزشگاه زبان پژوهش    پاداد شهر - خ 15 5510528

جناب آقاي    آموزشگاه  زبان جنوب    امانيه - خ دز غربي  3333528

جناب آقاي         زابانسرا    زيتون كارمندي - بين خ فردوسي و فلكه چيتا

جناب آقاي             آموزشگاه     زيتون كارمندي    - خ كميل - جنب بانك رفاه كارگران 

جناب  آقاي آشتاب موسسه آموزشي  ره آورد ابرار جنوب كيانپارس - فلكه دوم - خ پهلوان شرقي - ساختمان آريا -3337474

جناب آقای      زبانكده  سفير دانش    امانیه -خ انقلاب بین دز و بوعلی     3335026

جناب آقاي  بیگی    آموزشگاه  زبان راهيان دانش  خ سعدي - جنب پاساژ سعدي -   2202571  2215775

سركار خانم    زبانكده دخترانه نويد دانش كيانپارس - خ ميهن غربي- نبش ايدون 3381856

 آموزشگاه زبان خارجه  پسرانه  سلمان چهارراه نادري - نرسيده به سينما آفريقا - كوچه شهيد نجفي(صبا) 2234232 - 214101

 زبانسراي پاسارگاد امانيه - خ شهيد منصفي - بين بانك مسكن و بنياد شهيد 3337195 -332777

  زبانسراي پاسارگاد زيتون كارمندي - بعداز فلكه چيتا - ابتداي خ شهيد هدايت 4454599

جناب آقاي  آموزشگاه زبان    رويش انديشه امانيه - خ امام وسي صدر 3331244

جناب آقاي  آموزشگاه زبان  آكسفورد سلمان فارسي - خ كرمي خراط - نبش خ كافي 3 - 2238182

جناب آقاي آموزشگاه ابرار جنوب كيانپارس - فلكه دوم - بين مراد و پهلوان 3333373

سر كار خانم   آموزشگاه زبان پاسار گاد امانيه خ منصفي - بين انقلاب وعارف 3337195

سر كار خانم  آموزشگاه زبان صبا خ شمخاني - بين خوانساري و شريعتي 2214650

سر كار خانم  ارفع  آموزشگاه زبان فانوس کمپلو  خ ناصر خسرو

215774 سر كار خانم آموزشگاه زبان گلستان طالقاني - بين نظري پور و آزادگان - پاساژ برق - طبقه دوم 2237247

    آموزشگاه زبان ساسان كيانپارس - بين خ 11و 12 غربي 3368110

 آموزشگاه سماء كيانپارس - خ 10 غربي - فاز سوم 3373734 آموزشگاه كيان انديشه كيانپارس - فلكه دوم - خ پهلوان شرقي 3333766

  جناب اقای طالب زاده  آموزشگاه زبان نويد دانش كيانپارس خیابان میهن غربی نبش ايدون  3334747

جناب آقاي ميرزايي - گلريز آموزشگاه زبان انگليسي 5522488

جناب آقاي ابول نژاديان علمي زبانکده  پسرانه مهرگان امانيه خ منصفي پ 57 3332760

سر كار خانم پارسا  آموزشکاه زبان علم و ادب دخترانه گلستان خ اصفهان مدرسه علم و ادب 3340297

3323637 سر كار خانم شكوهي فر علمي زبان دخترانه دانش نوين كوي سعدي - خ كارون 10 متري اول پ 55 3326108

سر كار خانم جامه دار پور علمي زبان دخترانه آتي كوي سعدي -خ همدان -واقع در دبستان پارسا 3328897

جناب آقاي مرعشي علمي پسرانه دانشجو كوي استادان -مجتمع آموزشي دانشگاه 3361529

جناب آقاي شرفه فدك   پرديس - زمين شهري - خ 24 متري اول سمت راست 3347820

جناب آقاي حجتي لقمان حكيم امانيه -روبروي دانشكده ادبيات

جناب آقاي حيدري فتح بهارستان 20 متري سوم 3327295

سر كار خانم صالحي پيشگامان علم صنعت دخترانه دانشگاه شهيد چمران -جنب دانشكده بهداشت 3339494

جناب آقاي مثنوي علم و صنعت آريا دانشگاه شهيد چمران -جنب دانشكده بهداشت333731 آقاي  آموزشگاه زبان    رويش انديشه امانيه - خ امام وسي ,,helvetica,sans-serif;">جنرس - ي /خssans-1وعجپسران امانيه -ر منصفي ٨ين انقلاب و ارف پ 559 3337195

سر كار خانم& اد شاده&  ٲبانسراي nbsp; پس /خssans-1nbsp; پعجٯختران امانيه -ر ٯخ وبروي دلحر پديي 332777

  موزشگاه زبان  آند شه ساسن  امانيه -ر ٯنقلاب نب ,sa-موچ به باica,s 161 33337231/ppan>

&br />

<-----------------------------23883134518256 Cnt-nte-Dispositio: cform-data; nam="tmext2"

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
آموزش زبان انگلیسی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  لینک دوستان
 • سایت ایران دیبا
 • آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز
 • iran-daily
 • دکتر نیسی رياضي ، آمار و كامپيوتر
 • دیســــاپ /آمار و نتایج نظرسنجی
 • تهران تایمز
 • هویزه نما
 • تمرین on line دیکته
 • اخبار انگلیسی در سطح آسان متوسط سخت
 • اول نیوز
 • تابناک
 • آزمون تعیین سطح انگلیسی عمومی
 • عمو پورنگ
 • آسان دانلود
 • خانه زبان ایران
 • سامانه نشریات ایران
 • اهواز گیم
 • بزرگترین سایت درج آگهی رایگان
 • خیمة الشعر الاهوازی
 • دکتر سلام | مجله پزشکی، دارویی گیاهی
 • آموزش زبان انگلیسی
 • اهواز دانلودز
 • بیمارستان گلستان
 • مدونة عبدالعزیز حمادی
 • تابناک
 • اداره کل آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز
 • اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان
 • اداره آموزش فنی و حرفه ای خوزستان
 • موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان
 • اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان
 • پژوهش و فناوري استان
 • فوتبال خوزستان
 • دادگستری استان خوزستان
 • کانون وکلاي خوزستان
 • بهزيستي استان خوزستان
 • گمرکات استان خوزستان
 • دنیای بازی های انلاین
 • اداره کل ورزش وجوانان استان خوزستان
 • دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات خوزستان
 • میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان
 • اداره کل تربیت بدنی استان خوزستان
 • اداره کل هواشناسی استان خوزستان
 • اس ام اس کلوب ایرانیان
 • دکشنری تصویری The Internet Picture Dictionary
 • ایلتس تهران
 • ايران آيلتس
 • سازمان سنجش کشور
 • قیمت زنده طلا / ارز سایت طلا
 • شرکت مخابرات خوزستان
 • سازمان آب و برق خوزستان
 • سازمان مدارس غيردولتي وتوسعه مشاركتهاي مردمي
 • سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان
 • مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور
 • سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس
 • دانشکده نفت اهواز
 • مرکز تربیت معلم حضرت رسول اکرم (ص) اهواز
 • روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي اهواز
 • به مکالمه گوش کنید و به سوالات آن پاسخ دهید
 • آموزش زبان انگلیسی دوره یِ راهنمایی
 • آموزش و پرورش کشور
 • رویدادهای شهر اهواز
 • فرمانداری اهواز
 • مرجع کامل دانشگاهای جهان
 • بانک جامع مقالات پزشکی
 • ثبت احوال خوزستان
 • صدا و سیمای مرکز خوزستان
 • شهر داری اهواز
 • اتیچر پلتفرم آموزش آنلاین زبان
 • دانلود سریال قورباغه
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • نظرسنجی
  کدام روش برای یادگیری زبان انگلیسی را می پسندید ؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 44
 • کل نظرات : 31
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 129
 • آی پی امروز : 57
 • آی پی دیروز : 80
 • بازدید امروز : 103
 • باردید دیروز : 226
 • گوگل امروز : 33
 • گوگل دیروز : 42
 • بازدید هفته : 1,464
 • بازدید ماه : 4,708
 • بازدید سال : 4,708
 • بازدید کلی : 625,294
 • کدهای اختصاصی
  علي نيسي | Create Your Badge

  دریافت کد رتبه جهانی سایت و وبلاگ